Przejdź do treści

O Firmie

Zajmujemy się produkcją sprężyn od wielu lat. Na pokładzie znajduje się zespół z wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprężyn.

Praktyka oraz nowoczesne narzędzia pozwalają na dostarczenie najwyższej jakości sprężyny przy krótkim czasie realizacji. Do produkcji wykorzystujemy materiały renomowanych dostawców

Realizujemy zamówienia dla przemysłów

  • górniczego
  • hutniczego
  • maszynowego
  • motoryzacyjnego
  • spożywczego
  • elektronicznego
  • budowlanego
  • rolniczego
KarpKarp
08:56 16 Jan 24
Dobry zakład ogulem okuratny, ten młody to chyba jakiś Sucholaski ugulem dziękuję za tą wypowiedź i przepraszam, o Ho Ho, Mogę powiedzieć wspaniały super uwielbiany tylko słuchać i niech idzie w cały świat od morza do końca brzegów Oceanu spokojnego i atlantyckiego niech cały świat słucha powiewu wiatry słońca piękności radości
PlayaPhonkPlayaPhonk
14:02 04 Jan 24
Zbigniew BrzezińskiZbigniew Brzeziński
18:45 04 Nov 23
xNervousxNervous
17:35 23 Oct 23
Bartek DąbrowskiBartek Dąbrowski
19:21 11 Oct 23
Grzegorz J. WisniewskiGrzegorz J. Wisniewski
15:13 20 Sep 23
Szczerze polecam!Szybko i profesjonalnie.Sprężyny do zawieszenia gondoli 70-cio letniego wózka bocznego do motocykla – teraz jak z fabryki!
Maciej PawlikowskiMaciej Pawlikowski
18:51 26 Jul 23
co tu dużo mówić, najlepsze sprężyny na świecie lub nawet we wszechświecie. nigdzie się nie ruszam bez mojej sprężyny ponieważ czuje ze przynosi mi szczęście. od kad stałem się jej posiadaczem znalazłem żonę i staram sje z nią o dziecko, dostałem 3 podwyżki w przeciągu 5 miesięcy oraz wygrałem keczup łagodny kotliny w zdrapce z biedronki. jedyny minus tego zakupu to zdecydowanie podniesione standardy jeśli chodzi o inne sprężyny i wszędzie gdzie jakąś widzę myśle „Pan paweł z palkametu zrobiłby to 100 razy lepiej!!” gorąco polecam ten zakład!!
Paweł WoszukPaweł Woszuk
12:34 01 Mar 23
Serdecznie polecam Pana Pawła, zamówienie zrealizowane z najwyższą dokładnością. Sprężyny jakich potrzebowałem nie były dostępne w zwykłej sprzedaży. Potrzebowałem ich do nietypowego zastosowania, a mianowicie kostki Rubika wykonanej z aluminium i mosiądzu w celu płynnego obrotu ścianek.
pzawada zawadapzawada zawada
06:48 14 Feb 23
Pan Paweł jako jedyny w tym kraju był w stanie wyprodukować w jednym egzemplarzu nieosiągalną sprężynę centralną siodełka do Simsona SR-1. Na zdjęciu widać nieoryginalne siodełko z Mofa. Dzięki Panu Pawłowi kolejny motocykl z 1959 roku wróci na drogi w oryginalnym stanie. Panie Pawle – klasa.
Robert KalytaRobert Kalyta
11:00 01 Sep 22
Szybko sprawnie i dokładnie. Współpracuje z podobnymi firmami na całym Śląsku, ale to pan Paweł wykazuje największe zaangażowanie
Milena DługoszMilena Długosz
07:09 02 Aug 22
Zamówienia zrealizowane na czas. Na prośbę o pilną realizację dostawca staje na wysokości zadania i realizuje w możliwie szybkim terminie. Ceny przystępne, kontakt bardzo dobry. Wrócę na pewno jeszcze niejednokrotnie. Polecam.
Angelika KołodziejAngelika Kołodziej
09:42 26 Jul 22
Dziękuję za szybką i solidna realizację zamówienia. Polecam serdecznie usługi Pana Pawła. Pozdrawiam
Miła obsługa i poprawne wykonanie, ale czas realizacji dłuższy o 3 dni niż planowany. Mogę polecić.
Szymon BudaSzymon Buda
07:38 04 Apr 22
Polecam usługi Pana Pawła. Profesjonalne podejście do klienta, atrakcyjna cena oraz szybki termin wykonania! Produkt wysokiej jakości spełnił moje oczekiwania.
js_loader